Matematyka. Bez stresu, nudy i strachu. Bydgoszcz

Witajcie!


Jestem Waszym korepetytorem z matematyki,


nauki, która jednych męczy lub po prostu nudzi,


a drugich, takich jak ja, fascynuje...


Nauczę Was patrzeć bez stresu, nudy i strachu na matematykę, nadając jej takie znaczenie w Waszym życiu, na jakie dziedzina ta zasługuje.


Szanowni Rodzice...


I WY, sponiewierane matematycznie pociechy...


Ofiarowuję Wam swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z uczniami ,,trudnymi" i, pozornie, matematycznie beznadziejnymi . Moją normą stały się wyniki powyżej oczekiwań, ale wymagam współpracy i zaangażowania.


Jeśli masz sesję, klasówkę , egzamin komisyjny-dzwoń, pisz, skontaktuj się ze mną, a ustalimy warunki współpracy. Student, uczeń liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej jest mile widziany. Pod jednym warunkiem. Musi CHCIEĆ!


 Od pewnego czasu, z powodu zmiany miejsca zamieszkania,  dojeżdżam do wszystkich uczniów z Bydgoszczy i okolic (także powiat świecki).


Zapraszam i życzę owocnej współpracy... Jerzy Kozakiewicz.

 • Nauka gry na SKRZYPCACH I PIANINIE w każdym wieku!
  Nauka gry na SKRZYPCACH I PIANINIE w każdym wieku!
  Lipiec 5, 2018 Korepetycje Suwałki
  Proszę o kontakt

  Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im F. Chopina, o wykształceniu pedagogiczno-instrumentalnym, udzieli lekcji gry na skrzypcach i pianinie od podstaw do poziomu akademickiego, oraz pomoże w ćwiczeni...

 • Nauka gry pianino , keyboard
  Nauka gry pianino , keyboard
  Czerwiec 20, 2018 Korepetycje Kielce
  Proszę o kontakt

  NAUKA GRY PIANINO , KEYBOARD Dyplomowany muzyk udzieli lekcji gry na pianinie, keyboardzie ,  jak również  lekcji z zakresu rytmiki , zasad, historii muzyki, kształcenia słuchu, emisj...