Florystyka Bydgoszcz

Bydgoszcz Dodane : Wrzesień 12, 2019 ID #115 Odsłon: 30, dzisiaj 0

Kurs florystyki podstawowy przygotowuje do pracy w kwiaciarniach, firmach dekoratorskich, pracowniach florystycznych itp. Jest to ABC florystyki. Na kursie podstawowym florystyki uczestnicy zdobywają umiejętności robienia wiązanek okolicznościowych, wiązanek ślubnych, wieńców pogrzebowych oraz dekoracji florystycznych. Udział w kursie jest płatny.


O kursie florystyki podstawowym


Kurs florystyki podstawowy, to przede wszystkim zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy podstawy pracy na żywych kwiatach. W ramach zajęć wykonują różnorodne kompozycje florystyczne - bukiety, wieńce, wiązanki i inne. Cena szkolenia obejmuje wszelkie niezbędne materiały do części praktycznej zajęć.


Kurs trwa 60 godzin i realizowany jest w trybie weekendowym - zajęcia odbywają się w trzy kolejne soboty i niedziele w godzinach 9.00-17.00.


Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie o jego ukończeniu na druku MEN oraz zaświadczenie na wzorze Akademii Florystyki.


Na kursie florystyki poruszane są następujące zagadnienia:


- teoria barw i kompozycji,


- florystyczne zasady kompozycyjne,


- narzędzia florysty – materiałoznawstwo,


- materiał roślinny,


- florystyka okolicznościowa,


- sztuka układania kwiatów w naczyniach,


- dekoracje stołów,


- florystyka ślubna,


- florystyka żałobna.


Po kursie podstawowym zapraszamy na II etap szkolenia – kurs florystyki zaawansowany, który przygotowuje do prowadzenia własnej działalności gospodarczej z zakresu florystyki.


https://www.akademiaflorystyki.pl/kurs-florystyczny-zaawansowany/


W cenie kursów uczestnicy otrzymują: płytę CD z materiałami szkoleniowymi, kwiaty, dodatki florystyczne, narzędzia i inne materiały do zajęć praktycznych, przerwy kawowe, przygotowanie dokumentacji kursu, ubezpieczenie.


Aktualne terminy kursów florystyki w Bydgoszczy, możesz sprawdzić tutaj: https://www.akademiaflorystyki.pl/bydgoszcz/


ul. Wojska Polskiego 46a


85-025 Bydgoszcz 


784-950-203


www.akademiaflorystyki.pl/kontakt/


 
Słowa kuczowe: • kurs florystyki florystyka bydgoszcz